Malowanie dekorowanie Twoich mebli.

Posiadasz stary kredens po babci, albo stół dziadka przy którym spędzaliście całe popołudnia. Mebel jest zniszczony ale serce nie pozwala Ci go wyrzucić?

Świetnie! Dzięki nam to co teraz Ci przeszkadza i zawadze stanie się użyteczne i przede wszystkim zmienimy w ozdobę która nada smaku i wyróżni Twoje pomieszczenia. 

Swoje usługi chętnie wykonuję na powierzonych przez klienta przedmiotach. Mogę również pomóc w znalezieniu odpowiednich mebli lub akcesoriów w celu ich późniejszego wystylizowania.

Meble ręcznie malowane (Np. meble bielone, meble przecierane) są zawsze wyjątkowe i nadają pomieszczeniom wyjątkowego stylu. Stary stół lub zniszczone krzesło odnowię, a po skończonej pracy zabezpieczę tak, aby nie straciło swoich zalet, jednocześnie pełniniąc rolę użytkową.

Niektóre techniki dekoracyjne wymagają oczyszczenia mebla do surowego drewna, inne metody pozwalają  na pełną stylizację nawet na powierzchniach wykonanych z płyty mdf. Technik jest dużo, a każda jedna wymaga innego przygotowania.

Zachęcamy do kontaku! Wszystko wyjaśnimy i zaproponujemy swój pomysł na stylizacje.


 Potrzebujesz pomocy w wyborze stylu?

Jestem w stanie wykonać większość efektów i dekoracji uzyskanych ręcznie, które można oglądać w dobrych magazynach wnętrzarskich. Dodatkowo zapraszam do obejrzenia mojej galerii. Może tutaj znajdziesz to czego szukasz. Przygotowałam również swoje pomysły zmian. Obejrzyj, porównaj. Napisz lub zadzwoń do mnie aby ustalić szczegóły.

Pamiętaj proszę, że efekt końcowy zależy od bardzo wielu różnych czynników. Przedmioty mogą być wykonane z różnych gatunków drewna. Pierwotnie zastosowane preaparaty mogły wnikął głęboko w sstrukturę drewna. Pamiętaj o tym proszę przy porównywaniu swoich mebli z innymi oraz oglądaniu mojej i nie tylko galerii.


 Od czego zaczynamy?

Osoby zainteresowane stylizacją swoich mebli proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Aby dobrze zrozumieć potrzeby z reguły proszę o przysłanie mi pocztą elektroniczną zdjęć mebli które przeznaczone będą do dekorowania, ich wymiary oraz opis lub przykładowe zdjęcie efketu który będziemy chcieli uzyskać. Wystarczy przesłać zdjęcie lub jego skan. Na ich podstawie przygotowywuję niezobowiązująca wycenę.

 

W przypadku dużych przedmiotów pracę wykonuję u klienta.

 

Używam bardzo dobrych skandynawskich farb, a całość pracy zawsze wykańczam woskiem lub lakierem, tak aby mebel poza nowym wyglądem nadal mógł być użyteczny.

 

Go to top