Kursy, Warsztaty, Szkolenia

Informacje ogólne

Terminy, zapisy 

Terminy kursow są zawsze podane w Kalendarzu.

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową lub telefonicznie.

Wszystkie kursy odbywają się w lokalu przy ulicy Zygmuntowskiej 15 w Krakowie.

Przy organizacji kalendarza chętnie biorę pod uwagę opinię przyszłych uczestników. Jeżeli dotychczasowe terminy są dla Ciebie nieodpowiednie, zasugeruj swój. Postaramy się go umieścić na liście szkoleń.


Ilość osób

Na szkolenie nie wpisujemy więcej niż 6 osób. Taka ilość pozwoli na swobodną pracę dla każdego. Nie wymagamy minimalnej ilości osób na szkoleniu. Dzięki temu masz pewność że kurs na pewno się odbędzie.


Materiały i przedmioty

 Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i narzędzia potrzebne do zrealizowania wszystkich czynności na kursie. Preparaty  niejednokrotnie są drogie, po przyjściu na kurs nie musisz się zatem martwić, że wydasz duże kwoty na materiały.

Wszystkie wykonane na kursie dzieła, uczestnik może zabrać ze sobą do domu bez żadnych dodatkowych opłat.


Brakuje terminu lub potrzebujesz innego?

Napisz i poinformuj nas o tym. Wszystkie kursy w naszej ofercie są realizowane!. Ze względu na nasze nowe obowiązki mogą zdążyć się sytuację w których nie wszystkie warsztaty będą dostępne do zapisów. Poinformuj nas o tym mailem.


Zniżki rabaty?

Chcesz skorzystać z większej ilości kursów? Jeżeli np. dojazd jest dla Ciebie problemem a nie chcesz poprzestać na jednym kursie napisz! W takim wypadku często proponujemy odbycie np. 2 kursów w ciągu jednego dnia (zasugeruję tematykę na szkolenie od rana do wieczora), nawet, jeżeli uczestniczyłaby tylko jedna osoba. Ceny pozostaną katalogowe.

Zapytaj o rabat przy zapisach większej ilości osób lub wyborze większej ilości kursów


Zapisy, opłaty

Po rejestracji swojego zgłoszenia uczestnictwa w kursie prosimy o przelew zaliczki w wysokości 50zł na konto:

08 2490 0005 0000 4500 5819 2377

w tytule wpisując swoje imię i nazwisko

Jeśli zapisujesz się i chcesz zrealizować wpłatę na krócej niż 2 dni robocze przed kursem to prosimy o kontakt telefoniczny!. Aby uznać wpłatę musimy ją mieć zaksięgowaną przed szkoleniem.

W przypadku zarezerwowania terminu i sytuacji losowej, oczywiście można przepisać się na kurs późniejszy, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. (Dotyczy zmiany terminu nie krócej niż 24h przed rozpoczęciem kursu).


Zajęcia indywidualne - informacje

Koszt kursu indywidualnego - 50zł/h (nie dotyczy kursy stylizacji mebli). Można wybrać szkolenie z listy kursów regularnych (Standardowa ilość godzin ujęta jest w opisach kursów), bądź też zaproponować swój własny pomysł na zajęcia (wyceniane indywidualnie)

ZAPRASZAMY

Go to top